wtorek, 26 marca 2013

Nagranie do TVN

Nareszcie na blogu. Chyba tak własnie powinien brzmiec tytuł. Ostatnio wiele się u nas wydarzyło. Była ekipa z TVN przez sobote i niedzielę (dokladnie 9 i 10 marzec). Nagrywaliśmy materiał do programu "Zielone drzwi". Było dużo, ba bardzo dużo steru, ale tylko na poczatku. No dobra cała sobota była stresowa dla mnie i dla kochanej żony. Dopiero po nagraniu materiału, części wypowiedzi nas obojga byliśmy już spokojni. Niedziela już była super. Chwilami zapominaliśmy że kamera jest tuż obok. Zachowywaliśmy się całkiem normalnie, tak przynajmniej nam się wydaje. Podsumowując całość jednym zdaniem mogę powiedzieć Było Super. Ekipa, którą gościliśmy naprawdę profesjonalna. Zaczynając od samego podejścia do tematu dziewczyn, a kończąc na cennych uwagach. Wszystko powoli, bez pośpiechu. Panowie niczym bardzo dobrzy psychologowie potrafili wyciszyć człowieka i w bardzo naturalny sposób przejść do dalszej części nagrania. Ogromnie dziękujemy ekipie, która kręciła i przygotowała materiał.
Nie chodzi o to, że baliśmy się samego nagrania. Zawsze, ale to zawsze budzi się we mnie dużo emocji, gdy mam opowiadać historię naszych dziewczynek. Wydawać by się mogło, że przecież zaakcpetowaliśmy chorobę naszych księżniczek. Dokładnie tak jest, zaakceptowaliśmy, bo musieliśmy, bo chcielismy. Jednak na pewno nie pogodziliśmy się z tym faktem i sądzę, że nigdy się  nie pogodzimy. Dodaje nam to trochę więcej energii żeby walczyć o normalne życie naszych córeczek. Dalej szukać przyczyny ich choroby. Choroby, która powoduje, że Julka i Karolinka są niepełnosprawne.  

8 komentarzy:

 1. Byłoby dziwnie, gdyby tych emocji nie było. Najważniejsze, że wyszedł piekny program i że jest następna nadzieja na zdiagnozowanie dziewczynek. I nigdy, przenigdy nie gódźcie się z tą chorobą, tak jak do tej pory! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i tak zrobimy droga Anetko. Nie damy się, a co.

   Usuń
 2. Zaakceptować by zaatakować gadzinę i POKONAĆ na tyle, na ile się da!!!
  Pozdrawiam i życzę sił do walki!

  OdpowiedzUsuń
 3. To też jest jakiś pomysł. Na pewno będziemy walczyć. Dzięki waszemu wsparciu. waszym komentarzom, jest łatwiej. Zwyczajnie wtedy widzimy i wiemy, że nie jesteśmy sami, że są ludzie ktorzy tu wchodza, czytają i dopingują. Dziękujemy.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie bedziecie sami bo jestescie wspaniala rodzina! material pieknie nagrany,mam nadzieje ze dziewczynki juz wkrotce beda biegac! ze ktos je zdiagnozuje.nie zapominaj o tropie Zelki! buziaki dla Was! kendra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy Kendra za ciepłe słowa. My też razem z żoną wierzymy, że tak się stanie.

   Usuń
 5. Z okazji Świąt Wielkanocnych:

  miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,

  zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.

  Pracy, która pomaga żyć.
  Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
  i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo ladnie napisalaś, dziękujemy za pamięc o naszych dziewczynkach.

   Usuń