sobota, 27 kwietnia 2013

No nareszcie filmik z Karolinką w roli głównej. Kroczki przy balkoniku i w ortezach.
Nasza Karolinka ćwiczy kroczki w ortezach przy balkoniku. Jak na razie idzie jej dośc słabo, ale to dopiero początki. Nagrałem specjalnie filmik żeby wam to pokazać. Bardzo się stara nasza mała księżniczka.

Biedna Juleczka nie ma takich osiągów jak Karolcia, siada z boku ze słowami "tatusiu ja teź kciem chodzić" Czuje wtedy taki nie opisany ból i bezsilność. "Moja droga córeczko, nawet nie wiesz co bym dał aby tak się stało..."
Nasz kochany Krzyś nie odstępuje przyjaciela tatusia na krok. Powtarza wszystkie czynności i wieczorkiem pada zmęczony. Szykujemy nasz trawnik dla księżniczek. Troszkę go zaniedbaliśmy ostatniej jesieni, ale to nic naprawimy jak to mawia Krzyś.

6 komentarzy:

 1. Oczywiście, że naprawicie. Nóżki Juleczki też naprawicie, tylko czasu trzeba. Nie ma co pozwalać sercu na bóle, tylko pracować dalej trzeba, a na pewno będzie dobrze! Mimo wszystkiego, co Wam opowiadają różne mądre głowy naukowe. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak też staramy się robić droga Anetko. Czasami jest ciężko, bardzo ciężko. Jednak każdy mały sukces dziewczynek daje nam takiego kopniaka, że hohoho. Również wasze wsparcie dodaje nam dużo sił. Dziękujemy, że jesteście z nami.

   Usuń
 2. Karolinka wspaniale daje radę i jak liczy 1...2... cudownie
  Juleczka też niebawem ruszy z kopyta do celu
  i obie będą biegały.
  Życzę Wam tego z całego serca i trzymam kciuki za dziewczynki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robi się nam mała przekupa. Juleczka nie pozostaje daleko z tylu. Też na to liczymy i mocno wierzymy, że tak się stanie, dziękujemy:)

   Usuń
 3. Dzielna dziewczynka z Karolinki i moim zdanie jak na sam początek idzie jej świetnie a Julcia myślę, że po papuguje po siostrzyczce i już nie długo też będzie miała takie osiągnięcia. Życzę dużo zdrówka dla księżniczek i oczywiście dla dzielnego Krzysia :-)
  Pozdrawiam!!
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio najbardziej boli nas to, że Karolinka dość mocno akcentuje i mówi, że ona chce chodzić jak Krzyś. Juleczka rzeczywiście mocno naśladuje siostrę i mówi "Ja teź". Dziękujemy za życzenia i również życzymy zdrówka oraz dużo słoneczka.

   Usuń