środa, 12 grudnia 2012

No cóż troszkę z opóźnieniem, ale dodałem już ostatnie wyniki badań genetycznych. Jak na razie brak dobrych wieści w temacie kolejnego badania genetycznego CGH z NFZ-tu. Jednak nie poddajemy się i szukamy dalej. Pomęczę też Pana doktora w temacie czy trzeba rzeczywiście wykonać u obu bliźniaczek to badanie. Okazuje się, że nawet gdy bliźniaczki są bardzo do siebie podobne, to wcale nie oznacza, że są jednojajowe. Na pewno taniej byłoby wykonać badanie pod katem bliźniaczym (jednojajowe czy dwujajowe) i następnie po określeniu, wykonać badanie CGH tylko u jednej księżniczki, oczywiście jeśli są jednojajowe. No tak sobie tylko myślę, ale jeszcze się dokładnie wypytam genetyka.

dzisiaj również mała sesja zdjęciowa, troszkę inna niż na forum, ale również dzięki cioci Johana. "Ciocia jesteś fajna", małe podsumowanie od Krzysia. Coprawda został wprowadzony w bład przez tatusia to jednak sens pozostaje ten sam, Przepraszam ciociu, to moja wina. Karolcia wiadomo dobra ksiązka to podstawa.
Krzysiu upodobał sobie klocki w wózku. kazal dziewczynom ładować, a sam jeździł. Nie ma co prawdziwy facet z niego będzie.
 
Ponadto nasz synek stwierdził,  że skoro siostrzyczki mają lale
 
To jego są te samochody i jusss
 
Jeszcze raz dziękujemy cioci Johana. Zabawki i ciuszki są bardzo ładne. Oczywiście wszystkiego im nie pokazujemy, trzeba coś schowac pod choinkę.

1 komentarz: