piątek, 28 grudnia 2012

LIST DO ......

Jako, że pogoda zrobila nam się iście wosenna, no dobra bardziej jesienna, postanowiłem coś z tym zrobić i zaintersowac problemem nasze milosciwie panujące nam władze. Zaś was, drodzy czytelnicy naszego bloga, proszę o propozycję do kogo należy skierować poniższy apel, list.

Drogi Panie ........................ bardzo Pana prosimy, znaczy Ja i moja żona Edyta o podjęcie niezwłocznych działań w zakresie przywrócenia obowiązującej aury w okresie zimowym. Nie jest to żadna złośliwość z naszej strony, lecz troska o równowagę, jaka winna obowiązywać zarówno w przyrodzie, jak i życiu nas zwykłych obywateli. To co dostrzegamy przez ostatnie dni za oknami jest dla nas co najmniej mocno niepokojące. To co dzieje się w naszych domach przyprawia o zawrót głowy, bowiem czym jest zima bez śniegu? Mało tego, czym jest zima bez bałwana, no nie licząc tutaj co niektórych polityków, ale to już sam Pan wie najlepiej. Istotnym faktem jest również to, że powyższy stan pogodowy znacząco wpływa na zdrowie obywateli, ich jakość życia i stan psychiczny. Bowiem co może być śmiesznego w człowieku upapranym w błocie, otóż nic. Natomiast widok faceta wywijającego orła na zaśnieżonym chodniku, to już coś. Tak samo jak dużym niesmakiem jest widok niezamarzniętego gila pod nosem. Natomiast w konsystencji sopla nie tylko wygląda o niebo lepiej, ale i dodatkowo staje się osobistym twórczym dziełem , ponadto obniża koszty chusteczek. Na dowód tego zamieszczam jedno ze zdjęć ukazujące ten niecodzienny widok.

 

Sprawa jest dość poważna i według nas, wymaga zwołania co najmniej komisji śledczej, która to wyjaśni powyższy stan.
Zatrostani rodzice zdrowiem wszystkich obywateli.


4 komentarze:

 1. Eh... widzę że Wasze Latorośle też smarkate, jak moje.. Zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NO oczywiście. Olu Ja sądzę, że te wszystkie nasze dzieciaczki zwyczajnie się zmówiły na wspólne gilowanie. Pozdrawiam

   Usuń
 2. My chcemy bałwana! My chcemy bałwana!!! :)

  Mirku wrzuć na blog zdjęcia księżniczek w królewskim ubraniu - tak cudnie wyglądają :) No i oczywiście ich rycerza Krzysia nie może zabraknąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krokusiu szykuje następne pismo wraz z żadaniem wytłumaczenia braku reakcji. Co to ma znaczyć, no.

   Usuń